Квітка Цісик: Золотий голос України в Америці

Змінюється час, міняється мода на пісні та виконавців. Але деякі з них не підвладні часу. Цієї весни Україна відзначає дві дати, пов'язані з унікальною творчою особистістю. 65 років від дня народження та 20 літ відтоді, як її не стало 29 березня 1998 р.

В рамках вшанування пам'яті американської співачки українського походження, виконавиці українських народних і популярних пісень, сьогодні, 19 квітня у Яворівській центральній районній бібліотеці ім. Ю.Липи відбувся літературно-музичний салон - "Незабутня квітка України", участь у якому взяли заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Ірина Масюк, в.о. керівника відділу культури та туризму райдержадміністрації Наталія Лялюк, активна творча учнівська молодь та громадськість, місцеві ЗМІ.

Дізнатися звідки ж взялася чарівна українська квітка на чужині, в самому центрі Нью-Йорка, її батьківське коріння та родовід, який походить з яворового краю, ознайомитись із творчою діяльністю Квітки Цісик на чужині, почути унікальне виконання знайомих з дитинства пісень - "Я піду в далекі гори", "Два кольори", "Ти світло мого життя", "Гуцулка Ксеня" у виконанні ансамблю учнів  Яворівської ЗОШ №2, пісні "Ой верше, мій верше"- золотим голосом Яворівщини Віри Тарабас  змогли сьогодні відвідувачі бібліотеки. Поетичним завершенням заходу стали поетичні рядки поета яворового краю Івана Пазина, присвячені співачці  - "Квітка Цісик".

Переглядів: 512