Гості зі Сходу відвідали Новояворівський краєзнавчий музей

Уже стало доброю традицією щорічно під час різдвяних свят зустрічати в Галичині школярів та педагогічних працівників з інших областей України.

Нагадаємо, до нас прибула делегація із Одеської, Херсонської та Київської областей.
Сьогодні усі разом поринули у чарівний світ, створений уявою й фантазіями багатьох поколінь наших предків, вивчали традиції святкування Різдва, колядували, брали участь у майстер-класі.

Із новорічно-різдвяними привітаннями до учасників програми звернулась методист методичного кабінету Галина Каліцінська, яка побажала дітям гарно відсвяткувати, наповнитись урочистим духом Різдва, неповторною духовною атмосферою, віднайти нових друзів.

Святкова атмосфера у Новояворівському краєзнавчому музеї повністю захопила гостей. Екскурсію музеєм провела Галина Рось, яка ознайомила гостей із інтер`єром старовинної української оселі, з виробами народних умільців Яворівщини: яворівська народна іграшка, різьба по дереву, вироби з рогози та соломи. Учні мали можливість оглянути виставку вишитих рушників, а також ознайомитися з традиційним українським національним одягом.

Школярі з великим задоволенням виготовляли різдвяних ангеликів на майстер-класі, який провела Ольга Малогловець, керівник гуртка Яворівського районного Центру дитячої та юнацької творчості.

Неабияке враження на наших гостей справила новорічно-різдвяна вистава, яку підготували школярі опорного закладу «Новояворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Сподіваємося, що дітям вдалося гарно відпочити, відчути особливу гостинність сімей Яворівщини, насолодитися неповторними галицькими звичаями та традиціями.

Переглядів: 99