Фестиваль «У долі своя весна» імені Володимира Івасюка

Здавалось, що після фестивалю вишиванки, де відродили давні майже 100 літні яворівські строї, треба перепочинок, але не для працівників культури району, бо дуже хочу,щоб лунала рідна мова та наша солов‘їна пісня. В.Сосюра казав: « Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема». Людиною, яка на вівтар розквіту української пісні, поклала своє життя, був Володимир Івасюк, тому і виникла ідея започаткувати 1 районний фестиваль сучасної української пісні та музики «У долі своя весна» імені Володимира Івасюка.

Багато дітей з районної сцени Яворівщини вже підкорили львівську сцену і не тільки.Сьогодні в РНД «Сокіл» відбувся відбірковий тур.

Заявок була рекордна кількість, яку не очікували члени журі. Кожен голос зачаровував, вабив, пестив. Ми поринули у світ чарівної української пісні підспівували «Червону руту» і «Водограй». Оплесками зустрічали кожного учасника.
Кожному зичу перемоги, але знаю, що переможе найсильніший. А гала-концерт обіцяємо просто фантастичний.

Більше 40 учасників, найменшій учасниці 5 років