Атестація працівників відділу культури та туризму Яворівської райдержаадміністрації

16 та 19 листопада 2018 року в приміщенні РНД «Сокіл» комісією відділу культури та туризму Яворівського районної державної адміністрації відбулася атестація працівників закладів культури. З метою об’єктивної оцінки професійної кваліфікації і ділових якостей працівників закладів культури Яворівського району, для визначення можливостей їх професійного і посадового росту.

Атестаційна комісія під головуванням начальника відділу культури та туризму Яворівської районної державної адміністрації Наталії Лялюк, у складі ще 7 працівників бібліотечної системи та РНД «Сокіл», профспілкового комітету та головного бухгалтера заслухала звіти працівників, які атестуються про виконаний у звітному періоді репертуар, інформацію про участь у конкурсах і фестивалях, стажування, професійне навчання та перспективи подальшого розвитку закладів культури, відповідали на поставлені питання.

Комісією було обговорено професійні якості і результати діяльності працівників культури, зроблено зауваження та надано необхідні рекомендації щодо підвищення ефективності роботи.

Атестація пройшла в обстановці вимогливості та доброзичливості

Переглядів: 146