Палацу культури «Кристал» відсвяткував свій ювілей –  35 років

Учора, 17 листопада 2019 року Палацу культури «Кристал» святкував свій ювілей -  35 років.

Участь у заході взяли заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської РДА Наталя Лялюк, працівників та вихованців культурного осередку міста. Кожен присутній прийшов привітати творчий колектив Палацу з днем народження, та разом з талановитими людьми розділити святкову мить.

Учасникам заходу показали історію закладу, яка бере свій початок із 1984 року. А глядачів колективи закладу потішили грандіозним концертом.

" Шлях, який пройшов наш Палац культури уже спів розмірний з людським життям, а 35-це молодість і розквіт. З часу його заснування в цьому залі, на цій сцені насолоджувалися, раділи та хвилювалися, сміялися та плакали від радісних моментів. А все тому, що діяльність цього закладу торкається найдорожчого та найтендітнішого, що є в людини, струн її душі.Тепер, як і колись, просторі зали цього храму культури щодня наповнює музика, пісня, дитячий сміх та козацький запал. Окраса нашого міста, його візитна картка, місце, яке притягує і молодь, і людей поважного віку "- говорить Наталія Лялюк

Переглядів: 15