Підписано Меморандум про співпрацю між Яворівським районом, м.Новояворівськ та Шуахевським муніципалітетом Республіки Грузія

28 вересня 2019 року урочисто підписано Меморандум про співпрацю між Яворівським районом, м.Новояворівськ та Шуахевським муніципалітетом Республіки Грузія, який передбачає дружні стосунки між двома країнами, поглиблення двосторонніх культурних зв’язків, а також розвиток та просування освіти, спорту, мистецтв, культури, туризму у спільних інтересах. 

Заступник голови Яворовської районної ради Володимир Мацелюх, депутат районної ради Віталій Андрейко, секретар Новояровської міської ради Івана Попик, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської РДА Наталія Лялюк з офіційним візитом відвідали муніципалітету Шуахеви.

Представники Яворівщини та інші посадові особи провели зустрічі з міським головою мерії Придон Путкарадзе та головою міської ради Георгієм Давітадзе.

Під час візиту підписано меморандум між Яворівським районом, містом Новояворівськ та муніципалітетом Шуахеви, який передбачає дружні стосунки між двома країнами, поглиблення двосторонніх культурних зв’язків, а також розвиток та просування освіти, спорту, мистецтв, культури, туризму у спільних інтересах.

Також представники Яворівщини відвідали пам'ятки муніципалітету, історичні пам’ятки. Вони відвідали громадський центр та познайомилися з населенням

Переглядів: 23