40 річчя присвоєння почесного звання “Народний” аматорському хору Яворівщини

25 листопада 2018 року в РНД «Сокіл» м. Яворова  відбувся святковий концерт до дня 40 річчя присвоєння почесного звання «Народний» аматорському хору Яворівщини.

Розпочався захід з короткої історії хору, адже колектив славиться немалими досягненнями та перемогами: виступи на концертах і фестивалях, конкурси, нові творчі знахідки та експерименти. Своє пісенне мистецтво хор демонструє як на місцевій сцені, так і за межами району, в області та закордоном. Звичайно, гордість хору також є безліч чудових пісень, яких з кожним концертом стає все більше і більше. 

Народний аматорський хор Яворівщина наповнений надзвичайним народним колоритом, народними звичаями, любов’ю до рідного краю. Талант учасників  колективу визнано високим званням – народний. Та найдорожче визнання – любов глядачів, які з великим задоволенням відвідують їх концерти.

Вечір народної музики промайнув дуже швидко, але запам'ятався назавжди. Всі бурхливий оплесками дякували хору за неймовірну красу, душевний вечір та таланти Яворівського краю, який продемонстрував хор на концерті. Захоплення та щасливі обличчя присутніх неможливо забути.

Ми бажаємо хору надалі розвиватись, досягати більше і більше результатів. Жодному разі не зупинятись, бо те що ви творити це історія. Це витвори мистецтва, таланти, бажання пізнавати нове. Хай Бог оберігає вас, дарує надалі тої мудрості щоб тішити повні зали, своєю творчістю.

Переглядів: 142