Телефонний довідник

Довідник телефонів керівників управлінь, відділів, установ

Яворівського району

Прізвище, ім'я по батькові Посади Роб.телефон
Хлян Орест Васильович Голова районної державної адміністрації 2-12-54

ф.2999-246

2-15-02

Рак Ігор Васильович Перший заступник голови райдержадміністрац 2-12-45

 

Масюк Ірина Петрівна Заступник голови райдержадміністрац 2-12-43

 

Мірило Зоряна Романівна Керівник апарату райдержадміністрації  2-13-46
Апарат РДА
Відділ організаційної роботи
 

Кріль Надія Іванівна

начальник відділу

Головний спеціаліст

2-13-53

2-17-72

Сектор персоналу
Хитрейко Марія Володимирівна

Оленич Мар’яна Іванівна

Завідувач сектору персоналу

Головний спеціаліст

2-17-72

2-17-72

Відділ діловодства та документообігу
Ханас Наталія Степанівна

Стасів Оксана Теодорівна

Начальник відділу

Головний спеціаліст

2-13-46

2-12-59

Юридичний відділ
Байда Володимир Петрович

Доскоч Віра Ярославівна

 

Начальник юридичного відділу

Провідний спеціаліст

 

2-18-67

2-18-67

 

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення
 

Хлопецька Марія Ярославівна

 

 

Іваник Марія Степанівна

 

Начальник фінансово-господарського відділу

 

Головний спеціаліст

 

2-25-71

2-25-71

 

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

 

Вербенець Людмила Григорівна

Нижник Оксана Богданівна

 

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

Головний спеціаліст

2-15-64

 

2-17-00

 

Сектор внутрішньої та інформаційної політики

 

Кравчук Ірина Євгеніївна

 

Баран Наталія Андріївна

Завідувач сектору

 

Провідний спеціаліст

2-14-43

 

2-14-43

 

 

Кондор Роман Михайлович

 

 

 

 

Головний спеціаліст з мобілізаціцйної, оборонної роботи

 

2-12-84

 

Шибіко Олександр Васильович Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, виявлення та запобігання корупції 2-12-84
Структурні підрозділи
Ганусяк Уляна Петрівна

 

 

Маковей Тетяна Миколаївна

 

Кашуба Ліда Степанівна

 

Когут Валентина Миколаївна

 

Начальник управління соціального захисту населення

Провідний спеціаліст

 

Заступник

 

 

Заступник

2-12-83

7-81-68

 

 

2-12-83

 

2-12-83

 

 

 

 

Горох Надія Яківна

 

Фірчук Ірина Теодорівна

 

Мірка Ганна Іванівна

 

Начальник фінансового управління

Заступник начальника

Секретар

2-12-85

 

2-23-62

2-24-44

 

Васильовський Михайло Васильович

 

Кавецький Роман Богданович

 

 

Начальник відділу агропромислового розвитку

 

Головний спеціаліст

 

2-16-35

 

Дорош Михайло Петрович

 

 

Начальник відділу освіти

 

 

2-24-07

 

 

 

 

Новосілець Любомир Петрович

 

 

 

Начальник відділу містобудування та архітектури 2-11-73
Коструба Віталій Юрійович

 

Баран Галина Михайлівна

Британ Надія Степанівна

Начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури

Провідний спеціаліст

Головний спеціаліст

2-21-59

 

2-21-59

2-24-96

 

 

 

 

 

 

Новак Надія Степанівна

 

 

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості

 

 

Головний спеціаліст

 

2-14-35

 

 

2-23-75

 

 

Балух Володимир Михайлович

 

Духнич Любов Володимирівна

 

Начальник відділу культури і туризму

Директор РНД «Сокіл»»

2-11-62

2-22-06

2-18-51

2-31-79

 

 

Адамчук Алла Володимирівна

 

Пугачук Наталія Михайлівна

 

Начальник архівного відділу

 

Архіваріус

2-10-56

 

 

2-10-56

Дида Ірина Петрівна

 

 

Гула Ольга Миронівна

Юрас Людмила Романівна

Ференц Галина Ярославівна

Тесля Богдана Федорівна

 

Мазяр Ірина Євгенівна

 

Савостін Юрій Сергійович

 

Начальник відділу надання адміністративних послуг

Адміністратор

Адміністратор

Адміністратор

Державний реєстратор

Державний реєстратор

Державний реєстратор

2-23-74

 

 

2-10-90

 

 

2-10-90

 

2-10-90

 

 

2-18-75

 

 

 

 

 

Рис Олена Богданівна

Фульмес Тарас Михайлович

Дучак Галина Ярославівна

 

Начальник служби у справах дітей

 Головний спеціаліст

Заступник начальника

 

2-13-79

 

2-15-52

 

 

Свистун Роман Богданович

Франко Оксана Степанівна

 

Завідувач сектору молоді та спорту

Провідний спеціаліст

2-11-85

 

 

2-11-85

Комар Володимир Миколайович

 

Рурка Богдан Ярославович

Завідувач сектору з питань цивільного захисту

Інспектор

2-14-32
Вдовенко Наталія Іванівна

 

 

Білан-Звізло Оксана Миколаївна

Директор Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

 

Заступник

 

 

 

 

2-11-74

 

 

 

2-11-74

 

 

 

Боднар Мирослав

Іванович

 

 

Мартинович Неля Володимирівна

 

Директор Яворівського районного  територіального центру соціального обслуговування

Зав.віділенням соціальної допомоги

 

2-22-93

2-25-67

 

 

2-16-37

Янишівський Іван Васильович

 

Чех Володимир Іванович

 

Начальник відділу Держземагенства Яворівському районі

Головний спеціаліст

2-21-93

п.2-16-62

 

2-29-74

Бєлкіна Марія Іванівна

 

Керівник КП “Архітектурно-планувальне бюро Яворівської районної ради”

 

 

2-17-17

 

2-17-75

Гринчук Ярослав Михайлович

 

 

Лабораторний центр

 

 

2-30-71

 

 

Бундз Юрій Степанович

 

 

 

Начальник управління держпродспоживслужби у Яворівському районі

 

Бухгалтерія

 

2-16-52

2-17-57

2-10-84

 

 

Дмитрів Михайло Володимирович

 

Антонишин Михайло Миколайович

 

 

Мороз Григорій Васильович

 

 

Семеряк Михайло Степанович

 

 

 

Головний лікар ЯЦРЛ

 

Бухгалтерія

 

Головний лікар Новояворівської районної лікарні

 

 

 

Головний лікар смт. Івано-Франкове

2-13-37

п.2-30-58

2-12-52

 

4-15-66

п.4-04-71

 

 

3-31-41

3-33-12

Вигринович Михайло Петрович
Директор Яворівського районного центру зайнятості 2-24-64

 

 

 

 

Мушак Стефанія Михайлівна Директор Новояворівського міського центру зайнятості 4-20-55

 

Гаращук Галина Богданівна

 

 

 

Грабовська Леся Михайлівна

 

Начальник управління Державної казначейської служби у Яворівському р-ні Львівської області 7-82-46.

2-23-02

Бешлей Ростислав Михайлович

Скварій Юрій Володимирович

Процик Ігор Євгенович

Яворівське відділення Городоцької ОДПІ 2-20-82

п.2-24-74

 

 

Луньо Любов Степанівна

 

Копитко Наталя Михайлівна

Начальник управління статистики у Яворівському районі

 

Заступник начальника

2-16-67

2-17-64

2-17-63

2-18-62

 

Демчук Галина Степанівна

Хомин Володимир Ярославович

Мудрак Петро Миколайович

 

 

 

Начальник Яворівського районного відділу  ДРАЦС ГТУЮ

 

Начальник Яворівського районного ВДВС ГТУЮ у Львівській обл.

 

Заступник начальника

2-10-45

2-22-09

2-22-61

4-10-24

 

ЗВЯЗОК

 

Шевчук Богдан Володимирович

Горох Андрій

Начальник Цеху телекомунікаційних послуг

 

 

інтернет

2-13-33

п.2-13-40

60023

 

 

Шипка Петро Іванович Начальник ЦПЗ №8

 

 

41-7-59

п.42-9-73

КОМУНАЛЬНІ ГОСПОДАРСТВА

 

Дида Петро Остапович

Диспетчер

Бик Микола Іванович

Сайко Іван Федорович

начальник Яворівського РЕМ

0800-50-15-68

2-13-85

2-14-85

 

2-18-45

Марков Андрій Васильович

 

Онищенко Орест

Олексійович

начальник філії УЕГГ  ПАТ Львівгаз

Головний інженер

2-18-82

 

Копитко Ігор Євгенович

 

 

Вербенець Іван Петрович

Директор МКП Яворіввода

 

 

Директор «Яворівканал»

2-23-70

п. 2-12-30

2-11-64

 

 

2-16-98

Савицький Федір Васильович
Начальник Яворівської  КЕЧ району

 

2-11-30

2-11-40

 

СОЦІАЛЬНІ ФОНДИ

 

Галак Володимир Миколайович

 

Корб`як Оксана Богданівна

Начальник  управління Пенсійного  фонду України у Яворівському районі

 

заступник

2-11-84

4-02-11

7-82-09

Семенова Олександра Омелянівна
Директор Яворівської районної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 7-83-68

2-21-09

 

Давидюк Віктор Павлович Нач. Відділення фонду соц.страхування від нещасних випадків та профес. захворювань України у Яворівськ. районі 78-4-56

78-2-56

ЗМІ
Різник Стефанія Тадеївна Головний редактор  районного радіомовлення 2-31-93
Дацко Володимир Ігорович
Головний редактор часопису «Яворівщина» 2-31-13

п. 2-30-04

Шубіна Людмила Михайлівнв
Головний редактор часопису Яворівський голос 2-30-45
ДОРОЖНІ СЛУЖБИ

 

 

 

Романчук

Степан Степанович

Начальник філії «Яворівська ДЕД»

 

Головний інженер

3-31-59
В.о Фолюш Наталія Михайлівна

 

 

Хльоупек Світлана Дмитрівна

Яворівський районний

відділ головного управління державної міграційної служби України у Львівській обл.

 

заступник

2-18-78

Телефонний довідник