Архів: Податковий вісник

Архів

Параметри відображення
Дата: від
до

Чи сплачують з 01.01.2017 єдиний внесок ФОП, які застосовують загальну систему оподаткування, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність?

Законом України від 06.12.2016 №1774-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» внесено зміни до Закону України від 08.07.2010 №2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464), зокрема, щодо нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) фізичними особами –…
Детальніше
Переглядів: 166

Штрафна санкція за неподання або несвоєчасне подання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбутковою організацією.

Неподання або несвоєчасне подання до контролюючих органів податкової декларації, платник податків сплачує штраф у розмірі 170 гривень, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання з урахуванням п. 49.2 ст. 49 Податкового кодексу України. Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений Кодексом звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню,…
Детальніше
Переглядів: 294

До уваги ФОП – платників єдиного податку: порядок застосування РРО!

Фахівці Яворівського відділення Городоцької ОДПІ нагадують, що відповідно до пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) не застосовуються платниками єдиного податку: - першої групи; - другої і третьої груп (фізичні особи – підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом…
Детальніше
Переглядів: 300

У вас новий паспорт – завітайте в податкову інспекцію

У разі, якщо платник податків здійснив обмін паспорта у разі зміни прізвища, імені, по батькові, дати народження тощо, йому слід звернутися до територіального органу ДФС для отримання картки платника податків відповідно до даних нового паспорта. Фізичні особи протягом місяця з дня виникнення таких змін (отримання нового паспорта) повинні подати заяву про внесення змін до Державного…
Детальніше
Переглядів: 267

Щодо своєчасності оприбуткування готівкових коштів

Відповідно до п. 2.6  Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 637) уся готівка, що надходить до кас, має своєчасно (у день одержання готівкових коштів) та у повній сумі оприбутковуватися. У разі проведення готівкових розрахунків із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО)…
Детальніше
Переглядів: 237

Ставки єдиного податку та ЄСВ для «спрощенців» з 01 січня 2017 року

Завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб Яворівського відділення Городоцької ОДПІ Ігор Процик на черговій зустрічі  нагадав платникам єдиного податку – фізичним особам, що з 01.01.2017 року змінено розмір ставки єдиного податку та єдиного соціального внеску, у зв’язку з підвищенням рівня прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, так для платників: 1 група ЕСВ –…
Детальніше
Переглядів: 983

Інформація для роботодавців

Відповідно до ст. 8  Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2017 рік” від 21.12.2016 № 1801-VIII з 1 січня 2017 року установлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі – 3 200 гривень. Поряд з цим, відповідно до закону України від  06.12.2016 № 1774-VIII ,,Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, зазначено, що  мінімальна заробітна плата…
Детальніше
Переглядів: 302

З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2017

З початку 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку. Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за…
Детальніше
Переглядів: 307

Податкова соціальна пільга з податку на доходи фізичних осіб у 2017 році

У зв'язку із затвердженням нових норм мінімальної заробітної плати та прожиткового рівня варто звернути увагу на умови застосування в 2017 році податкової соціальної пільги. Податковий кодекс України визначає, що податкова соціальна пільга (ПСП) надається в розмірі, що дорівнює 50 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня…
Детальніше
Переглядів: 1,403

Власникам земельних ділянок – юридичним особам

Під час проведення зустрічі з платниками фахівці Яворівського відділення Городоцької ОДПІ  нагадали, що згідно з п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної…
Детальніше
Переглядів: 233