Архів: Податковий вісник

Архів

Параметри відображення
Дата: від
до

Фахівці Яворівського відділення Городоцької ОДПІ ознайомили платників із особливостями реєстрації РРО та КОРО

Фахівцями Яворівського відділення Городоцької ОДПІ проведено низку практикумів з питань реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, а також порядку реєстрації та ведення книг обліку розрахункових операцій. Працівники інспекції нагадали, що з 26 липня 2016 року діє наказ Міністерства фінансів України від 14.06.2016 № 547, яким затверджено порядок реєстрації та застосування РРО; порядок реєстрації та ведення…
Детальніше
Переглядів: 122

Як повернути переплачені суми податків?

Кожен платник може повернути собі помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов’язання, за умов, затверджених законодавством (ст. 43 Податкового кодексу України).   Для цього такому платнику необхідно подати заяву довільної форми про таке повернення протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми. При цьому в заяві слід зазначити напрям перерахування коштів: на поточний рахунок…
Детальніше
Переглядів: 154

Декларування податку на прибуток при переході на загальну систему посеред року

Платники єдиного податку, які з 01 січня поточного року або пізніше переходять на загальну систему оподаткування, сплачують податок на прибуток на підставі податкової декларації за річний податковий (звітний) період (як новостворені), який для них починається з дати переходу на загальну систему та закінчується 31 грудня такого року. Об'єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із…
Детальніше
Переглядів: 163

Авансові платежі з ПДФО: розраховуємо самостійно

Відповідно до п.п. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються платником самостійно згідно з фактичними даними, зазначеними у Книзі обліку доходів і витрат, кожного календарного кварталу та сплачуються до бюджету до 20 числа місяця, наступного за кожним календарним кварталом (до 20 квітня, до 20 липня…
Детальніше
Переглядів: 131

Відповідає «гаряча лінія»

У четвер, 06 жовтня, в Яворівському відділенні Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія». На запитання платників відповідав начальником Яворівського відділення Городоцької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Бешлей Ростислав Михайлович.
Детальніше
Переглядів: 233

Платниками податків сплачено понад 150 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб

За січень – вересень 2016 року платники Яворівського району до місцевих бюджетів перерахували 153,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 58,6 млн. грн., або на 62 відсотки більше, ніж у відповідному періоді 2015 року. Про це повідомив начальник Яворівського відділення Городоцької ОДПІ Ростислав Бешлей. Зростанню надходжень податку на доходи фізичних осіб у…
Детальніше
Переглядів: 178

Надання практичної допомоги

В понеділок, 3 жовтня, в приміщенні Яворівського відділення Городоцької ОДПІ відбувся практикум стосовно питань формування та подання звітності в електронному вигляді Крім цього, фахівцями надається практична допомога  по укладанню (переукладанню) договорів про визнання електронних документів; скасуванню посилених сертифікатфі ЕЦП; по заповненню реєстраційної картки для подачі в акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС України у м. Львові…
Детальніше
Переглядів: 134

Про сплату приватним підприємцем ЄСВ

Фахівці Яворівського відділення Городоцької ОДПІ нагадують, відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхуван- ня» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є ФОП,…
Детальніше
Переглядів: 223

Зустріч із неприбутковими організаціями

У Яворівському відділенні Городоцької ОДПІ  податківці запросили на зустріч представників неприбуткових організацій, щоб розповісти про новий Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, затверджений постановою КМУ від 13.07.2016 р. №440, який набрав чинність 16 липня 2016 р. Завідувач сектору податків і зборів з юридичних осіб  Скварій Ю. В. нагадав, що у відповідності до пп. 133.4.1 п. 133.4…
Детальніше
Переглядів: 253