Увага важлива інформація!

1. Перед тим, як заводити машину, переконайтеся, що всі сигнальні лампи (бензопровід, антифриз, контрольний сигнал двигуна) вимкнені. Переконайтеся, що протектори шин і тиск у шинах задовольняють мінімальні значення. Це найлегший спосіб перевірити, що ваша машина придатна для водіння.
2. Будьте дуже уважні. Всі ми думаємо, що прекрасно водимо, і щодо деяких людей це правда, але існують і інші водії на дорозі. Використовуйте периферичний (бічний) зір, яке означає, що ви бачите все навколо себе, фокусуючись на одній точці. Якщо це вас «присипляє», поглядайте по-частіше по сторонах. Пам'ятайте про машинах навколо вас. Постійно поглядайте в дзеркало заднього виду і намагайтеся оцінювати швидкість кожної машини. Знаючи, де знаходяться машини навколо вас і як вони поводяться на дорозі, допоможе вам зрозуміти, від кого варто тримати подалі, якщо це буде необхідно.
3. Перевіряйте мертві зони перед перелаштуванням. Завжди є якісь узбіччя або паркувальні місця, звідки можуть несподівано вискочити люди. Перевірка мертвих зон " при перестроюванні допоможе вам уникнути бічних зіткнень.
4. Будьте особливо обережні, коли їдете пліч-о-пліч з іншою машиною деякий час. Додайте швидкість або зменшіть її, щоб нагадати водієві іншої машини про себе на випадок, якщо він не перевіряє мертві зони.
5. Дивіться в обидва боки перед тим, як виїхати на перехрестя, навіть якщо вам горить зелене світло. Не всі звертають на це увагу!
6. Будьте акуратні при вигляді машин екстреної допомоги, пропускайте їх, якщо бачите їх миготливі вогні або чуєте звук сирени. Пам'ятайте про те, що їм іноді доводиться проїжджати на червоний сигнал світлофора або їхати проти руху.
7. Вмикайте поворотник при перестроюванні. Коли ви це робите, ви попереджаєте інших водіїв про те, що збираєтеся перебудуватися. Вони загальмують або зупиняться, поки ви не закінчите маневр.
8. Дотримуйтесь правил дорожнього руху. Багато людей потрапляють в аварії через недотримання правил. «Гонщики» і п'яні водії самі небезпечні.
9. Тримати безпечну дистанцію. Коли ви натискаєте на гальма, сам процес гальмування займає кілька секунд з-за часу на реакцію, обмірковування і натиснути на гальма. Безпечна дистанція залежить від швидкості. Чим вище швидкість, тим більше повинна бути дистанція.
Поради
Будьте пильні! Якщо ви дуже втомилися, щоб сідати за кермо, скористайтеся громадським транспортом або попросіть друга або колегу допомогти вам.
Не пишіть повідомлення за кермом.
Якщо ви їдете великою вантажівкою, пам'ятайте: якщо ви не бачите обличчя водія в його ж бічні дзеркала, то й він не бачить вас. Було б розумно обігнати вантажівку, тому що деякі з них можу везти будматеріали, наприклад, які можуть зіпсувати ваше лобове скло, якщо подує сильний вітер.
Якщо ви заїхали на лід і почали ковзати, спершу відпустіть педаль гальма, а потім обережно натискайте на неї.
Перелаштуйтесь вправо при сирені машин екстреної допомоги! Такі машини можуть раптово з'явитися в дзеркало заднього виду. Якщо ви чуєте гул сирен чи бачите вогні, робіть наступне: пересуньтеся вправо, зменшіть швидкість, дочекайтеся, поки машина екстреної допомоги проїде, потім продовжите рух. Якщо у вашій країні лівосторонній рух, то притискайтеся ВЛІВО!
Дослідження показали, що водії, які слухають гучну музику в машині, менш сконцентровані на дорозі. Намагайтеся не вмикати музику в машині.
Попередження
Будьте обережні з «гонщиками». Це водії на спортивних машинах, які постійно перебудовуються з лінії на лінію, щоб потрапити на початок рух (це, звичайно ж, не працює). Такі водії дуже небезпечні. Якщо ви помітили його в дзеркало заднього виду, будьте готові до того, що він вас підріже; дайте йому місце.
Якщо ви дуже втомилися або багато випили, щоб сідати за кермо, і хтось інший веде вашу машину, переконайтеся що у вас є відповідна довіреність і страховка, якщо це необхідно. Якщо станеться аварія, ви будете відшкодовувати всі збитки.
Повісьте трубку і слідкуйте за дорогою! Недавні дослідження показали, що водії, які розмовляють по телефону (через гарнітуру і немає), найімовірніше стають причиною аварії, ніж п'яні водії. У деяких країнах незаконно розмовляти по телефону під час водіння. Слідкуйте, чи є такі водії на дорозі.
П'яні водії. Ми знаємо, що це незаконно, але багато людей все ж таки це роблять. В першу чергу, варто дати їм місце. По-друге, зателефонувати в місцеві органи правопорядку.
Незважаючи на те, що ми повинні дотримуватися обмеження швидкості, ми цього не робимо. Іноді, швидкісний ліміт не підходить для дороги або умов руху. Коли на дорозі вода, лід або сніг, ми може перевищувати обмеження швидкості вдвічі! Проте, звичайно, наша швидкість повинна бути в два рази менше ніж та, що можлива в таких умовах для безпечного водіння.
Якщо вас зупинить поліція, і ви перевищуєте ліміт алкоголю в крові (0.08% у США, Великобританії, Ірландії, Канаді і 0% в Росії), вас заарештують і відправлять до в'язниці. Ваша машина буде конфіскована і відправлена на спеціальну стоянку, і вам доведеться за це заплатити. Більше того, ваші права будуть відібрані на деякий час або анульовані, вам доведеться сплатити штрафи, судові витрати, витрати ув'язнення. Так само вам доведеться заплатити за те, що б забрати свою машину.
Ніколи не сідайте за кермо без необхідних документів. Ви ніколи не знаєте, коли вас зупинить поліція. Навіть за невелике порушення (закінчення строку номерного знака, наприклад) поліція вимагає пред'явити всі документи, включаючи страховку.

Переглядів: 33