До уваги водіїв та пішоходів!

До уваги водіїв та пішоходів! У зв'язку із погіршенням погодних умов і зважаючи на дорожню обстановку, рекомендуємо неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема, не перевищувати швидкість, користуватися пасками безпеки, дотримуватись безпечної дистанції, та уважно дивитись по сторонам, коли переходите.

Радимо з особливою обережністю рухатися на мостах та естакадах, підйомах та спусках.

Найбільше в дощ, туман, а особливо з настанням сутінок, водіям і пішоходам для підвищення безпеки рекомендується обов'язково виділити себе на дорозі. Водії повинні заздалегідь включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи - по можливості використовувати світлий одяг і світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям здалеку побачити їх на дорозі та вжити відповідних заходів.

Пішоходам варто переходити дорогу у спеціально відведених місця. Не перебігати проїжджу частину перед транспортом, що наближається.

Закликаємо водіїв бути особливо уважними та обережними за кермом, неухильно дотримуватися правил дорожнього руху та уважно стежити за прогнозами синоптиків, аби вберегти себе та своїх рідних.

Переглядів: 170