Безпека на дорогах: поліцейські Львівщини розпочали комплекс профілактичних заходів щодо зниження рівня аварійності

Від сьогодні, 31 жовтня, до 13 листопада на території Львова та області триватимуть заходи з контролю безпеки дорожнього руху та дотримання Правил дорожнього руху для запобігання загибелі та травмування людей на дорогах.

Зокрема, збільшено кількість екіпажів груп реагування патрульної поліції на найбільш аварійних ділянках доріг.

Поліцейські виявляють факти порушення учасниками дорожнього руху Правил дорожнього руху, керування у стані сп’яніння, виїзд на зустрічну смугу, порушення правил проїзду перехресть та обгону, користування ременями безпеки або мотошоломами, порушення правил перевезення дітей, а також недотримання Правил дорожнього руху пішоходами та велосипедистами.

З порушниками правоохоронці проводять профілактично-роз’яснювальні бесіди, а також притягують їх до передбаченої законом відповідальності.

Поліцейські вкотре звертаються до всіх учасників дорожнього руху: будьте уважні та обережні, дотримуйтеся Правил дорожнього руху, бережіть своє життя та здоров’я.

Безпечної усім дороги!

Поліція Львівської області