Діяльність архівного відділу Яворівської районної державної адміністрації в ІІ кварталі 2019 року  

Протягом ІІ кварталу 2019 року здійснювалися заходи щодо виконання Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи». Виконання цих заходів дасть змогу забезпечити облік, зберігання та задовольнити потреби юридичних та фізичних осіб в архівній інформації.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності архівного відділу залишається  покращення забезпечення матеріально-технічного стану архівного відділу.  З цією метою  ініційовано звернення та інформаційні листи до керівництва району, а саме: листи головам районної державної адміністрації, районної ради, міському голові Яворова про виділення коштів на встановлення сигналізації, на закупівлю стелажного обладнання, про виділення додаткового приміщення для районного архіву.

В результаті звернень відповідно до рішення  сесії №185   Яворівської міської ради від 19 квітня 2019 року прийнято рішення про виділення додаткового приміщення для архівного відділу  площею  26.20 кв.м.  по вул. Валова.2. Проводиться робота по облаштуванню даного приміщення.

Важливим напрямом роботи архівного відділу залишається створення трудових архівів в районі. Продовжуються заходи щодо їх створення.

 В ІІ  кварталі 2019 року в трудові архіви Івано-Франківської та Краковецької селищних рад відібрані та  передані  згідно з актами приймання-передавання документи ліквідованих установ, які були розташовані на даних територіях.

Постійно надаються  методична  та практична допомога в роботі  трудовим архівам.

Упродовж ІІ кварталу 2019 архівний відділ забезпечував поповнення НАФ документами.  На постійне зберігання прийнято 134 одиниці.  Організовано своєчасний облік прийнятих документів та уточнення облікових даних у відділі.

За звітний період на засіданнях експертної комісії розглянуто та погоджено 15 описів з постійного зберігання, 4 з особового складу; 2 номенклатури справ; 2 акти про вилучення для знищення документів.

Відповідно до Програми перевіряння та наявності документів в ІІ кварталі 2019 року перевірено 946 справ.

        Слід відзначити, що в роботі архівного відділу значна увага приділяється виконанню запитів громадян та юридичних осіб. За ІІ квартал 2019 року виконано  85 запитів та видано  49 копій документів.

Проведено комплексну перевірку з ведення архівної справи та діловодства комунального некомерційного підприємства Яворівської районної ради Львівської області «Яворівська центральна районна лікарня».

Начальник відділу брала в участь в  семінарі — навчання, яке     проводилося в державному архіву  Львівської області 24 травня 2019 року

В травні 2019 року проведено експертизу цінності документів з виборів Президента України 2014 року.  Внаслідок чого відібрано документи для знищення та оформлено акт в кількості 353 справи, який погоджений експертно — перевірковою комісією Державного архіву Львівської області.

                

Переглядів: 127