Яворівщина готується до фестивалю меду

30 липня 2018р р у  першого заступника райдержадміністрації Ігоря Рака відбулася нарада з пасічниками.

Участь у нараді взяли керівник апарату Зоряна Мірило, начальника відділу АПР Михайло Васильовський, в.о начальника відділу культури та туризму Яворівської райдержадміністрації  Наталія Лялюк та пасічники.

На нараді обговорили організаційні питання проведення свята «Медовий Спас» у м.Яворові , м Новояворівськ та смт Івано-Франкове.

Отже, заїзд пасічників розпочнеться з 8:00 ранку, посвята меду планується на 9:30 в м Яворові, забавляти мешканців району будуть аматорські колективи Яворівщини та баба Параска та баба Палажка і не тільки .

Під час святкування буде представлено не лише мед різних сортів, але й продукцію бджільництва, які можна придбати за помірними цінами

Свято меду відбудеться також  26 серпня у м.Новояворівськ та вперше в смт Івано-Франкове 2 вересня.

Переглядів: 1 304