Яворівчани на “АГРОПОРТ Захід Львів 2018”

Протягом трьох днів, 19 - 21 квітня, у м. Львові проходив один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі, який відбувся за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Львівської обласної державної адміністрації.

Отримати новий досвід, ознайомитись з новітніми технологіями агротехнології саме з цією метою 20 квітня завітала делегація Яворівського району, очолювана першим заступником голови Яворівської районної державної адміністрації Ігорем Раком на АГРОПОРТ Захід Львів 2018. 

В ході поїздки, яворівчани отримали новий досвід у напрямку Climate Frendly Farming, що спрямовані на вирішення проблем адаптації сільського господарства до змін клімату. Окрім того, в рамках програми другого дня члени делегації взяли участь у Дні українсько-латвійського сільського господарства та конференції «Найсучасніші новації в створенні рентабельних горіхових садів. Новітні агротехнології, сорти, економіка», відвідали форум «Ягідництво та кооперація» тощо. Вдосконалили свої звання живлення рослин, в рамках семінару "Фізілогія живлення рослин" та розвитку бджільництва. Також, в рамках воркшопів яворівчани навчились як продавати в США, живучи та працюючи в Україні.

Переглядів: 603