Вівчарство – перспективна галузь

12 жовтня  2017 року головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Яворівської райдержадміністрації  Роман Кавецький  спільно з головою фермерського  господарства «Гураль» Палом Гуралем  розглянули можливість  використання сільськогосподарських угідь фермерським господарством у Лозинській сільській раді – с.Ставки та с.Лозино. Сінокоси у с.Лозино прилягають до Домажирської сільської ради і знаходяться поблизу с.Підрясне.

Фермерське  господарство «Гураль»  с.Підрясне  голова Гураль  Павло Ігорович спеціалізується  на вівчарстві. В господарстві утримується понад  60 голів овець.

Вівчарство важлива галузь тваринництва, яка забезпечує отримання м’яса, молока, вовни. За період  лактації  вівця дає біля 110 літрів молока. Важливе значення мають смакові характеристики баранини.  В останні роки зростає попит на баранину високої якості, а також вовну.

Для отримання баранини високої якості господарство значну увагу приділяє племінній справі,  проводить  поновлення племінними тваринами.  З отриманого молока  виготовляється сир.

Однак, для забезпечення ефективного ведення господарства  необхідно нарощувати поголів’я овець  та чисельність сільськогосподарських угідь у користуванні.

Переглядів: 1,075