ВІДНОВЛЕННЯ ЛІСУ У ШКЛІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ

30 жовтня в межах акції «Створюємо ліси разом» - у Шклівському лісництві ДП «Рава-Руське ЛГ» садили символ могутності і довголіття – ДУБ ЗВИЧАЙНИЙ.

На один день стати лісівниками виявили бажання люди різних професій — продюсер, веб-дизайнер, хореограф, маркетологи, працівники IT сфери, швеї-мотористки. Об’єднало їх всіх бажання творити добро, вони є учасниками ГО Добро.Дій.

Головний лісничий ДП «Рава-Руське ЛГ» – Тарас Чіхрак зустрів гостей на території Шклівського лісництва та провів семінар-навчання на базовому лісовому розсаднику, де розповів як виростити могутній ліс – від збору насіння до вирубки дерев. Тарас Миколайович розказав про всі етапи, які проходить насінина перш ніж стати сіянцем. Учасники ГО Добро.Дій спостерігали як вирощують сіянці дуба звичайного.

ГО Добро.Дій, як і сіянці, після розсадника потрапили на лісову ділянку, де був проведений інструктаж та навчання «як правильно садити дерева, щоб отримати цінну деревину». Головний лісничий –Тарас ЧІХРАК зазначив: «мені потрібна не кількість посаджених сіянців, а якість!».

Слід зазначити, що посадка лісу відбувалася на ділянці, вирубка якої завершилась у 2021 р., а сьогодні вже там зростають нові дерева.

Під час посадки лісу учасники ГО Добро.Дій, разом з лісівниками, висадили понад 4 тис. шт. сіянців дуба звичайного на площі 1 га. у рамках програми Президента “Зелена країна”, яка передбачає висадження 1 мільярду дерев за три роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.

Переглядів: 2