В РДА урочисто відзначили День працівників сільського господарства

У п’ятницю, 18 листопада, у  залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Участь у святі взяли голова райдержадміністрації Орест Хлян, голова районної ради Володимир Сичак, головний спеціаліст розвитку землеробства і тваринництва Департаменту АПР Солопатич Христина,  працівник кредитної спілки «Вигода» Сегін Наталія та голи сільських рад району

Привітання та теплі слова подяки за досвідченість та любов до землі на адресу працівників сільського господарства прозвучали із вуст керівників Яворівщини.

У єдності сила народу. За підтримки Львівської обласної ради та обласної державної адміністрації на Львівщині департаментом агропромислового розвитку запроваджено та успішно реалізовується Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.  Солопатич Христину  , головного спеціаліста відділу розвитку землеробства та  тваринництва Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації,  представила програму підтримки  агропромислового комплексу  Львівщини на 2017 рік.

Велике значення для розвитку сільського господарства мають вміння та таланти керманичів сільських рад знайти та заохотити до спільної праці небайдужих до рідної землі людей.

Своїм досвідом щодо використання сільськогосподарських угідь та співпраці з інвесторами поділився голова Великопільськоїсільської ради Пісюра Мирослав  та Мальчицької сільської ради Сабадаш Євген

Досвідом виробничої діяльності, планами та перспективами розвитку  поділився директора ТзОВ «Захід –Агро  МХП» Рябчука Віктора Миколайовича та директор ТзОВ «Агро – Фрутіка – Бишків» Тарас Гук  - щодо розвитку співпраці  у вирощуванні та заготівлі ягід.

Голова Смолинської сільської ради Онишків Олександра Миколаївна розповіла про розвиток одноосібних господарств  та створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

З нагоди свята кращих працівників галузі нагородила грамотами.

Переглядів: 1 393