Стартував найбільший у Східній Європі агрофорум “АГРОПОРТ Захід Львів 2017”

Сьогодні, 27 квітня, у Львові, на території аеропорту “Львів”, стартував триденний Міжнародний форум з підтримки фермерства “АГРОПОРТ Захід Львів 2017”. Він зорієнтований на розвиток потенціалу дрібних та середніх виробників аграрного сектору, а також промоцію виробничого потенціалу підприємств харчової промисловості Львівської області.

Участь у заході взяли Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, голова Львівської ОДА Олег Синютка, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз та арговиробники, з Яворівського району на захід прибув голова Яворівської райдержадміністрації  Орест Хлян, керівник апарату РДА Зоряна Мірило

“Дуже важливо, що на Львівщині присутня правильна філософія роботи із малими товаровиробниками, – наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України, – Приємно також, що регіон відкритий для нового досвіду. Хотів би, аби всі області України показували такі результати, як і Львівська”.

“На заході присутні близько 12 іноземних делегацій, а відвідувачі, яких все більшає, знайомляться із інноваціями на ринку. Аграрії, зокрема західних областей мають можливість переглянути тут усі новації галузі — перш за все у галузях тваринництві, ягідництва та сфери органічної продукції”, – розповіла Наталія Хмиз.

Яворівський район був представлений  ТМ Солуки та  ТМ Purina

Другий день форуму присвятять глобальним змінам клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Західної України.

Також у межах форуму представлять кращі об’єкти туризму Львівщини. А родзинкою заходу стане Церемонія нагородження відкритою премією AGROPORT AWARDS, під час якої відзначать найкращих сільськогосподарським виробників та виробників харчової промисловості області.