Робоча зустріч в ТзОВ «Явір – Інвест.»

9 листопада 2017 року під  головуваванням голови Яворівської РДА Ореста Хляна відбулася робоча зустріч в  ТзОВ «Явір -  Інвест.»

Учасники зустрічі  перший заступник голови  Яворівської районної державної адміністрації, Рак Ігор, сільський голова Бердихівської с.р Макаревич Іван,  директор ТзОВ «Явір – Інвест.» Хархаліс Володимир, начальник відділу агропромислового розвитку Васильовський Михайло, головний спеціаліст  відділу Держгеокадастру у Яворівському районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області Чех Володимир, начальник юридичного відділу райдержадміністрації  Байда Володимир, менеджер ТзОВ «Захід Агро МХП» , директор ПП «Ротен» ,  директор ПОП «Надія» Рубай Роман, голова ФГ «Сім курчат» Бокало Леся, директор ПОП «Вікторія» Вус Микола та ін.

Розпочалася зустріч вітальним словом голови Яворівської райдержадміністрації Ореста Хляна, який розповів про перспективи для сільських виробників і задекларував підтримку виробникам.

Начальник відділу агропромислового розвитку  райдержадміністрації  Васильовський Михайло ознайомив учасників зустрічі з програмами підтримки сільськогосподарського виробництва з обласного  та районного бюджетів  у 2017 та перспектива на 2018 рік . Про оформлення договорів і додаткових угод  на оренду земельних часток паїв,  розрахунок за оренду земельних часток (паїв) та оформлення договорів і додаткових угод на оренду не витребуваних земельних часток поінформували  перший заступник голови районної державної адміністрації Рак Ігор та начальник юридичного відділу райдержадміністрації  Байда Володимир.

Яців Уляна представила презентацію підприємства ТзОВ «Агролайф – корми» - виробництво преміксів та білково - вітамінних добавок торгової марки «Kormil" , а Пітин Василь - презентував підприємство ТзОВ «Агролайф – трассервіс» - вирощування птиці бройлера, потреба в зернових для виготовлення кормів.

В рамках зустрічі також виступив Володимир Хархаліс - директор підприємства "Явір - Інвест.". Дане підприємство, яке займається переробкою соєвих бобів, успішно працює на вітчизняному ринку вже 2 роки. Як зазначив Володимир Хархаліс, "Явір - Інвест." працює виключно з вітчизняною сировиною, яку закупляє у сільськогосподарських підприємств західного регіону. Результатами високотехнологічної переробки соєвих бобів підприємства є - високопротеїновий білковий продукту GERBAL SOYA, соєва олія та гранульована соєва лузга. Основними споживачами є підприємства галузі тваринництва і птахівництва. Завдяки якості своєї продукції "Явір - Інвест." здійснює експорт своєї до країн Євросоюзу. Зокрема, близько 80% соєвої олії та гранульованої лузги підприємство експортує. На сьогоднішній день на підприємстві працює 30 працівників, більшість з яких є мешканцями навколишніх сіл. В проекті розвитку підприємства на найближчі декілька років є будівництво сучасного елеватора для зберігання зерна потужністю близько 20 тис. тонн., де також передбачено зерноприймальне, очисне та сушильне відділення.

 23415406_1746924062268208_1950254662186988158_oПісля цього присутні мали змогу ознайомитися з виробничою базою та потужностями підприємства ТзОВ «Явір  – Інвест.».

Відео зустрічі

Переглядів: 1,480