Понад 7 тисяч власників отримали дотацію за утримання молодняка ВРХ

Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА профінансовано другий  у 2019 році транш коштів на виплату дотації фізичним особам за утримання молодняка ВРХ відповідно до поданих документів станом на 1 вересня 2019 року.

Кошти в сумі 9,9 млн гривень виплачені 7,3 тис фізичним особам, які в своїх господарствах утримують 10,3 тис голів молодняка ВРХ.

Загалом з початку 2019 року дотацію в сумі 34 млн грн виплачено 18,8 тис фізичним особам за утримання 26,3 тис голів молодняка ВРХ.

Прийом документів для нарахування третього траншу дотації триває з 1 вересня і буде завершений 29 листопада 2019 року.

Для отримання дотації власники тварин подають до органів місцевого самоврядування наступні документи:

- копії паспортів ВРХ, у випадку утримання 10 і більше голів молодняка - витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий Агентством з ідентифікації  і реєстрації тварин;

- копію паспорта особи – власника тварини;

- копію довідки  або договору про відкриття рахунку в банку;

- копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини