Підбито підсумки моніторингу лісопильних об’єктів Яворівського району

7 травня 2018 року під головуванням голови Яворівської районної державної адміністрації Орестя Хляна відбулося засідання районної комісії з питань роботи лісопильних об'єктів на території Яворівського району.

Участь у роботі комісії взяли постійні її члени - заступник начальника відділу поліції - керівник ПП Яворівського ВП ГУНП у Львівській області Андрій Качмар, заступник  начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Городоцької ОДПІ Ігор Процик, головний інспектор Яворівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Федець Степан, керівник відділу АПР райдержадміністрації Михайло Васильовський та Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, виявлення та запобігання корупції апарату адміністрації райдержадміністрації Олександр Шибіко.

В рамках засідання члени комісії підбили підсумки проведених обстежень лісопильних об'єктів Яворівського району. Як було зазначено, дані виїзні обстеження проводились з метою впорядкування мережі та реєстрації підприємницької діяльності лісопильних об'єктів, легалізації найманих працівників та ведення обліку лісодеревини.

Переглядів: 273