Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Мамчур провів робочу зустріч з ФГ «Марі – Голд»

9 квітня 2019 року перший  заступник  голови райдержадміністрації Олег Мамчур провів робочу зустріч з ФГ «Марі – Голд», щодо виробничої діяльності  у 2019 році  та участі у програмах фінансової підтримки фермерських господарств.

Участь у нараді взяли Прядко Галина Вадимівна  – начальник управління економіки та агропромислового розвитку; Місюк Ольга  Вастлівна   – начальник відділу агропромислового розвитку; Доскоч Віра Ярославівна   - начальник юридичного відділу; Кавецький Роман  Богданович  – головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку; Хтей Марія Богданівна  - голова фермерського господарства  «Марі – Голд».

На порядку денному:

1.Оформлення  та  реєстрація  договорів  оренди  Ф Г «Марі –Голд»  на території      Віжомлянської,  Калинівської  та Рогізненської  сільських рад.

2.Ознайомлення із розміром орендної плати за оренду земельних часток  ( паїв ) та умовами договору оренди.

3.Плани ФГ «Марі – Голд»  щодо  виробничої  діяльності  у 2019 році  та участі у програмах фінансової підтримки  фермерських господарств.

Для забезпечення використання сільськогосподарських угідь, що не використовується проводиться робота із залученням інвесторів. Так 2018 році на території Віжомлянської сільської ради розпочало виробничу діяльність ФГ «Марі – Голд».

Під врожай 2019 року господарством посіяно 30 гектарів озимого ріпаку . В цьому році господарство додатково оформляє договори оренди Віжомлянській, Калинівській та Рогізненській сільських радах. До кінця року господарство плану залучити в обробіток до 300 гектарів сільськогосподарських угідь. Оренда сільського господарських угідь надасть власникам земельних часток паїв орендної виплати, а також надходжень до місцевих бюджетів.