Оновлення в Державному аграрному реєстрі

До функціонала Державного аграрного реєстру (https://www.dar.gov.ua/) додано найсвіжіші відомості супутникових карт про посіви озимих та ярих сільськогосподарських культур врожаю 2022 року та можливість внесення дати дії договору на користування земельними ділянками. Ці оновлення є важливими для ефективності роботи в ДАР не лише для агровиробників, але і для надавачів підтримки.

Про це інформують в Міністерстві аграрної політики та продовольства України (https://cutt.ly/6BwF98k)

Перше оновлення відбулося у розділі «Ділянки на карті», тут було додано шари із супутниковими картами посівів озимих та ярих культур врожаю 2022 року. У такий спосіб організації, що впроваджують програми підтримки для українських агровиробників, зможуть пересвідчитися у тому, що земля, яка бере участь у програмах підтримки, справді оброблюється.

«Нагадуємо, що, станом на сьогодні, в Державному аграрному реєстрі є можливість отримати безповоротну фінансову допомогу. Агровиробники, які обробляють від 1 до 120 га земель сільськогосподарського призначення або утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності можуть подати заявку до 15 листопада 2022 року. Також 09 жовтня завершується термін для подачі заявки на отримання рукавів для зберігання зерна ті аграрії, які мають у власності чи оренді (користуванні) від 100 до 10 000 га оброблюваних угідь», - зазначила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Людмила Гончаренко.

Щодо можливості внести до ДАР дату щодо дії договору на користування земельними ділянками, то детальну інструкцію дивіться за посиланням (https://cutt.ly/pBwG8UL).

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА

Переглядів: 2