Нарада з пасічниками щодо проведення свята Медового Спаса

9 серпня 2017 р у  першого заступника райдержадміністрації Ігоря Рака відбулася нарада з пасічниками.

Участь у нараді взяли заступник голови РДА Ірина Масюк, керівник апарату Зоряна Мірило, в.о. начальника відділу АПР Роман Кавецький,, т.в.о начальника управління Держпродспоживслужби у Яворівському районі Ярослав Бордун, начальник відділу культури та туризму Яворівської РДА Володимир Балух, директор РНД «Сокіл» Любов Духнич та пасічники.

На нараді обговорили проведення свята «Медовий Спас» у м.Яворові 19 серпня та 27 серпня у м.Новояворівськ. Крім цього, пасічники поділилися інформацією про свою діяльність .

????????????????????????????????????

Отже, запрошуємо жителів Яворівщини на виставку-ярмарок «Медовий Спас у Яворові» та на етнографічний фестиваль «Яворівські забавки» які відбудуться 19.08.2017 року  початок  о 9.30 год на літньому майданчику РНД «Сокіл» м.Яворова

СВЯТКОВА ПРОГРАМА:

7.00-8.00 Заїзд та реєстрація учасників  ярмарку

9.30   Освячення медової продукції

10.00   Вітання гостей

10.30   Нагородження кращих пасічників Яворівського району

Після цього відбудеться Фестиваль "Яворівська забавка" та "Яворівські смаколики"