Нарада щодо інвентаризації водних об’єктів та гідротехнічних споруд

9 серпня під головуванням першого заступника голови Яворівської РДА  Ігоря Рака відбулася нарада за участю в.о начальника відділу АПР Яворівської РДА Кавецького Романа, начальника юридичного відділу  Байди Володимира, державного реєстратора Біляка Тараса, начальник відділу Держгеокадастру Янишівського Івана та інженера гідротехніка Жовківського управління водних ресурсів Шипки  Любові.

В ході наради розглядалося питання щодо взяття на облік гідротехнічних споруд та проведення інвентаризації водних об’єктів.

За результатами наради прийнято рішення що протягом  15-18  серпня відбудуться виїзди з метою повторного проведення інвентаризації водних об’єтів та гідротехнічних споруд