Нарад – семінар з аграріями та землевпорядниками місцевих рад

30 листопада 2018 року у відділі АПР Яворівської райдержадміністрації під керівництвом керівника відділу АПР райдержадміністрації Михайла Васильовського, за участю представників департаменту АПР, представників територіального управління Держгеокадастру та головного територіального управління юстиції у Львівській області відбулась нарада-семінар з питань державної фінансової підтримки та земельних правових відносин.

Мета наради проінформувати суб'єктів господарювання щодо змін в земельному законодавстві та практики їх застосування, ключових юридичних аспектів ведення агробізнесу.

Також участь в нараді взяли начальник відділу статистики у Яворівському районні Любов  Луньо, начальник управління департаменту АПР облдержадміністрації Іван Вус, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами господарювання Головного управління юстиції облдержадміністрації Євген Мотов, президент ЛМГО «Екотерра» Наталя Чоловська, начальник центру Надання Адміністративних Послуг Ірина Дида, сільськогосподарські товаровиробники та землевпорядники місцевих рад.

Під час зустрічі обговорили ряд питань: звітність сільськогосподарських культур урожаю 2018 року, розвиток органічного виробництва (за програмою) фінансова підтримка аграріїв з обласного, районного та державного бюджетів в 2018 році та проект на 2019 рік, правові земельні відносини і реєстрація речових прав. Де кожен мав можливість отримати потрібну інформацію, свою чергу задати запитання для реалізації своїх планів у подальшій роботі.