На Яворівщині фермер сіє понад 100 гектарів за добу завдяки своїй сучасні техніці

Яворівська районна державна адміністрація продовжує рубрику "Історії, які надихають", де ми розповідатимемо про людей, які в непростий для країни час не склали руки, не стоять осторонь, а продовжують працювати задля спільної мети - перемоги України.

Попри воєнний стан аграрії Яворівського району роблять все можливе, щоб покращити економіку країни та забезпечити мешканців району всіма необхідними продовольствами. Усі вони наполегливо працюють та дають приклад сильних духом і непереможних людей.

Сьогодні ми розповімо про хорошого сімянина, добру людину, успішного фермера Яворівщини директор ФГ “Елегант” Кульчицького Романа Дмитровича з Івано-Франківської громади.

На сьогодні він входить в число успішних фермерів не тільки району, а й області. Обробляє 590 га землі, зокрема сіє озимі, ярі, соняшник, сою, гречку. На балансі господарства перебуває 17 одиниць оброблювальної техніки, побудовано складські приміщення для зберігання зерна. За добу фермер засіює понад 100 гектарів завдяки своїй сучасній техніці.

Роман Дмитрович активно сприяє розвитку громади оскільки долучається до ремонту доріг, до благоустрою вулиць, надає на безоплатній основі техніку для потреб громади, постійно підтримує ЗСУ.  Завжди відгукується на допомогу, коли до нього зверталися фермери з інших регіонів країни з проханням тимчасового зберігання зерна. Адже для зберігання зерна має зерносушилку. Як зазначає він сам, це є одна з важливих запорук правильного зберігання зерна. Активно підтримує малих фермерів.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну фермер не зупиняється, а демонструє патріотизм до Батьківщини та сильний дух до праці.

“З період війни росії в Україні бажання працювати на благо громади та країни тільки посилились, адже український народ на весь світ показав єдність та незламність. Щоденно хочеться творити добро і не підвести ЗСУ, які мужньо боронять наш спокій” - ділиться з нами пан Роман

На запитання чи важко йому вдається його улюблена справа він з гордістю відповідає, якщо є бажання тоді буде результат.

“Я все життя працюю, ніколи не чекаю коли впаде просто так. І скажу вам єдине, коли є бажання, то обов'язково буде результат. Звичайно, не завжди все йде по плану, є різні труднощі, але з вірою в Бога все можна подолати.

Коли розпочалась війна, страшно не було, було нерозуміння, а що далі? Сьогодні перед фермерами стоять різні виклики, але це не зупиняє мене та моїх колег працювати”, - ділиться фермер

Як розповів нам Роман Дмитрович, дуже важливою є фінансова підтримка від держави та області. Це мотивація працювати краще, бо відчуваєш, що ти не один, тебе підтримують.

Сьогодні перший заступник голови Володимир Дзюнька поспілкувався з Кульчицьким Романом та подякував за те, що залишається надійним тилом на місцях задля спільної мети перемоги України.

Незламна нація, непереможної країни!

З вірою в Бога та ЗСУ разом переможемо!

Переглядів: 3