На Яворівщині відзначили кращих працівників сільськогосподарської ниви краю

День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

З нагоди професійного свята працівники агропромислового комплексу Яворівського району зібралися сьогодні, 17 листопада, в залі районного Народного дому «Сокіл».

Щоб привітати людей праці, на свято завітав голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак. В цей день перші особи району та висловили слова вдячності сільським трудівникам, лунали щирі слова вітання, вручались грамоти, нагороди кращим працівникам сільськогосподарської ниви. У відповідь керівники Яворівщини отримали з рук заслужених хліборобів своєрідний символ миру і достатку – запашний коровай з нового врожаю.

Про здобутки аграріїв Яворівщини в поточному році в галузі рослинництва та тваринництва розповів начальник відділу агропромислового розвитку Яворівської районної державної адміністрації Михайло Васильовський, який також відзначив кращих трударів району грамотами та цінними подарунками.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю працівників культури та аматорів народного мистецтва Яворівщини – Юлії Лев, гумористичного дуету Параски  і Парашки, Віри Тарабас, Тетяни Льоди.

Переглядів: 655