Лісопорушники  розпочали незаконне добування  зимових красунь

Перевірено часом — від ялинки до ялинки проходить рівно рік. Але в цьому році любителі дармової ялинки готуватися до Різдвяних та Новорічних свят почали завчасно, адже незаконне добування дерев, вже активно стартувало.

У ніч з 8 на 9 грудня працівники лісової охорони ДП «Рава-Руське ЛГ», на території лісових масивів Немирівського лісництва, помітили здійснену незаконну заготівлю зимових красунь. Для оперативного розшуку лісопорушника відразу звернулися до Яворівського відділу поліції ГУНП у Львівській області.

Спільними діями 09.12.2019 р. особу, яка здійснила незаконні дії, було затримано в м. Яворів відразу з речовими доказами, адже він продовжував перевезення, гужовим транспортом, незаконно добуті "ялинки".

Лісопорушником виявився громадян Яворівського району, який пообіцяв добровільно здійснити оплату заподіяної шкоди, яка складає 17942,04 грн.

Прес-служба ДП «Рава-Руське ЛГ»