Фермерам Львівщини продовжують виплачувати дотацію за утримання молодняка ВРХ

Для отримання дотації фізичній особі - власнику тварини необхідно:

Крок 1. Звернутись до спеціаліста державної установи ветеринарної медицини за місцем знаходження господарства, або до обласної філії державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» для проведення ідентифікації та реєстрації тварини;

Крок 2. Подати до органу місцевого самоврядування наступні документи:

- копію паспорта  молодняка великої рогатої худоби,  а у випадку утримання 10 і більше голів молодняка - витяг з Єдиного державного реєстру тварин, виданий Агентством з ідентифікації  і реєстрації тварин;

- копію паспорта особи – власника тварини;

- копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини;

- копію довідки  або договору про відкриття рахунку в банку.

Документи приймають протягом року в порядку черговості. Дотація за молодняк нараховується за кожні чотири місяці його утримання із наростаючим підсумком до 1 травня,  до 1 вересня та до 1 грудня  з  урахуванням віку молодняка у розмірі:

при досягненні  твариною віку 4-7 повних місяців - 300 гривень;

8-11 повних  місяців – 700 гривень;

12 місяців - 1500 гривень.

Загальна сума дотації на 1 голову молодняка ВРХ при досягненні ним віку  повних 12 місяців становить 2500 гривень.

Отримані бюджетні кошти перераховуються фізичній особі - власнику тварини на відкритий у банку поточний рахунок.

Інформує департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА: За підсумками  2018 року на Львівщині дотацію отримали 15,3 тис фізичних осіб за утримання 21,8 тис голів молодняка ВРХ в сумі 26,8 млн. гривень.