До уваги аграріїв Яворівського району!

Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації заплановано проведення виїзних робочих зустрічей з виробниками сільськогосподарської продукції у всіх районних військових адміністраціях Львівської області з питань донесення інформації про залучення додаткового фінансового ресурсу за рахунок програм підтримки сільськогосподарських товаровиробників з бюджетів всіх рівнів та проектів міжнародної технічної допомоги.

Запрошуємо сільськогосподарських виробників та представників місцевого самоврядування взяти участь у робочій зустрічі.

Дата проведення: 09 березня 2023 року о 11:00 год. за адресою м. Яворів вул. Івана Франка, 8 в сесійні залі Яворівської районної ради