Через Державний аграрний реєстр можна отримати дотацію за утримання корів

Розмір дотації становить 5300 грн на одну корову, але не більше 530 000 грн. Строк подання заявки — до 15 листопада 2022 року.

Подати заявку на підтримку можуть усі виробники сільгосппродукції, як фізичні, так і юридичні особи, що зареєстровані у ДАР та відповідають умовам програми. Детальніше про умови.
Покрокова інструкція з подання заявки в інфографіці під постом та тексті нижче. Інструкція з реєстрації ДАР.
Як подати заявку за напрямом «Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів»:
Увійдіть у кабінет на dar.gov.ua
Перевірте відомості про ваших тварин у розділі «Тварини». Для розрахунку очікуваної суми субсидії відфільтруйте список тварин за статтю «Корова».
Відкрийте програму в розділі «Доступні програми». Для подання заявки натисніть «+» навпроти назви програми.
Розрахуйте бажану суму дотації: помножте кількість ваших корів з реєстру на 5300 грн. Отриманий добуток вкажіть у відповідному полі при заповненні заявки.
Дайте відповіді на запитання в опитувальнику, надайте згоду на проведення уповноваженими особами моніторингу та оцінювання достовірності наданої інформації як документально, так і шляхом перевірки за місцем здійснення діяльності і натисніть «Подати заявку».
Система згенерує заповнену заявку згідно з формою, затвердженою Мінагрополітики. Перевірте ще раз коректність уведених даних та підпишіть заявку за допомогою КЕП.
Після перевірки заявки відповідальними працівниками Укрдержфонду, у разі її схвалення, вам у кабінет на підпис надійде Договір про отримання бюджетних коштів з Укрдержфондом.
Невдовзі після підписання Договору з вашого боку на рахунок, вказаний при поданні заявки, надійдуть кошти.
Важливо! Дія програми поширюється на утримувачів корів, які ідентифіковані та зареєстровані відповідно до законодавства.
З питаннями щодо реєстрації та подання заявок у ДАР звертайтесь до Контакт-центру: 044 339 92 15, support@dar.gov.ua, або до Львівського відділення Укрдержфонду - +38 (067) 781-82-87
Переглядів: 1