У Яворівській РВА відбувся семінар щодо урядової грантової програми та обласної програми підтримки аграрного сектору економіки

У Яворівській РВА відбувся семінар щодо урядової грантової програми та обласної програми підтримки аграрного сектору економіки

Сьогодні, 22 вересня, в Яворівській районній державній адміністрації відбулась робоча зустріч з аграріями та представниками ТГ Яворівського району на тему: "Грантові програми на розвиток підприємництва та програми підтримки аграрного сектору економіки".

Мета заходу – забезпечити малі та середні сільськогосподарські підприємства. додатковими потужностями та послугами з доробки, сушіння та зберігання зерна.

Відтак, на семінарі розглянули: державна програма єРобота, як отримати гранти на підтримку та розвиток бізнесу, програми фінансової підтримки сільськогосподарських виробників, основні підходи до оцінки бізнес-плану та проведення співбесіди з претендентами на отримання мікрогрантів, стан верифікації поданих заявок на грантові програми, земельні відносини в аграрному секторі та впровадження Державного аграрного реєстру - та інші.

Участь у заході в взяли директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман, директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, заступник начальника управління - начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Борушок, заступник директора - начальник управління продовольства та розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Оксана Бакун, заступник начальника Яворівської РВА Андрій Тиндик, керуюча відділенням ТВБВ 276 у м. Яворові Львівського обласного управління Ощадбанк Ольга Бак, аграрії, представники мікро-, малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування Яворівського району.

«Отримати безкоштовний електронний підпис можна в Інформаційно-довідковому департаменті Державної податкової служби, Міністерстві внутрішніх справ України, ПриватБанку. Інші надавачі довірчих послуг оформлюють електронний підпис відповідно до власних тарифів», - зазначила заступник начальника управління - начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин Тетяна Борушок.

На зустрічі представники агропромислові галузі Яворівщини мали змогу отримати вичерпні відповіді на свої запитання та роз'яснення.

Про створення або розвиток власної справи можете дізнатись більше за покликанням: https://www.dcz.gov.ua/novyna/mikrogranty-na-stvorennya-abo-rozvytok-vlasnoyi-spravy

Переглядів: 0