Головна платформа збору доказів злочинів РФ в Україні – warcrimes.gov.ua

Головна платформа збору доказів злочинів РФ в Україні – warcrimes.gov.ua

В умовах протистояння окупанту й надання допомоги потерпілим вкрай важливим для нашої країни є збір доказів варварської агресії Російської Федерації та її воєнних злочинів. Адже справедливе покарання ворога є таким же важливим, як і перемога.
Тому інформація про злочини ворога має бути акумульована і задокументована правильно. Для цього в Офісі Генерального прокурора існує єдиний ресурс – warcrimes.gov.ua.
Для того, щоб зібрана інформація згодом змогла бути використана Офісом Генпрокурора в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі й в українських судах, а також під час потенційних спеціальних міжнародних трибуналів, її необхідно відповідально і кваліфіковано зібрати й оформити згідно з міжнародно визнаними стандартами. Ці докази також будуть використані Міністерством закордонних справ у Міжнародному суді ООН, Міністерством юстиції в Європейському суді з прав людини.

На сайті платформи – покрокова інструкція для тих, хто передає свідчення про злочини РФ. Дотримуючись її, кожен зможе зробити вагомий вклад у нашу спільну перемогу й на юридичному фронті. Друзі, активні дії, зібрані матеріали, фото й відео – запорука покарання головного воєнного злочинця ХХІ століття і кожного, хто разом із його кривавим режимом вбиває Україну.

Переглядів: 5