Вакансії

Згідно розпорядження Яворівської районної державної адміністрації № 27/03-06 від 26 березня 2019 року про оголошення конкурусу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” - провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації

Яворівська райдержадміністрація надсилає інформацію щодо результатів проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості управління економічної політики та агропромислового комплексу Яворівської районної державної адміністрації.

Яворівська райдержадміністрація надсилає інформацію щодо результатів проведення конкурсу на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації.

Яворівська райдержадміністрація надсилає інформацію щодо результатів проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації

Наказ керівника апарату Яворівської районної державної адміністрації № 29/03-32 від 25 лютого 2019 року про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості управління економічної політики та агропромислового розвитку райдержадміністрації. 

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” - начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості управління економічної політики та агропромислового розвитку Яворівської районної державної адміністрації на період проходження військової служби за призовом осіб офіцерського складу основного працівника.

Згідно розпорядження Яворівської районної державної адміністрації №22/03-06 від 21 лютого 2019 року про оголошення конкурусу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” - провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації

Згідно розпорядження Яворівської районної державної адміністрації № 21/03-06 від  21 лютого 2019 року про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” - провідного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації.

Згідно розпорядження Яворівської районної держаної адміністрації №20/03-06 від 21 лютого 2019 року про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” - головного спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації

Згідно розпорядження Яворівської районної державної адміністрації №19/03-06 від 21 лютого 2019 року про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” - начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської районної державної адміністрації

Наказ керівника апарату Яворівської райдержадміністрації №3 від 25 лютого 2019 року про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В"- провідного спеціаліста сектору з прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Яворіської районної адміністрації, на умовах строкового трудового договору, на час відпустки без збереження заробітньої плати для догляду за дитиною у домашніх умовах основного працівника.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста сектору з прийому громадян відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Яворівської районної адміністрації, на умовах строкового трудового договору, на час відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною у домашніх умовах основного працівника

Яворівська райдержадміністрація надсилає інформацію щодо результатів проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника юридичного відділу апарату Яворівської районної державної адміністрації.

Яворівська райдержадміністрація надсилає інформацію щодо результатів проведення конкурсу на зайняття вакантної посади провідного спеціалісти юридичного відділу апарату Яворівської районної державної адміністрації.

Фінансовий відділ управління Яворівської райдержадміністрації подає інформацію про результати конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу доходів фінансового управління .

Наказ керівника апарату Яворівської райдержадміністрації №11/03-32 від  16 січня 2019 року про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б"- начальника юридичного віддділу апарату Яворівської районної державної адміністрації на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” - начальника юридичного відділу апарату Яворівської районної державної адміністрації на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

Наказ керівника апарату Яворівської райдержадміністрації №10/03-32 від 16 січня 2019 року про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста юридичного відділу апарату райдержадміністрації.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” - провідного спеціаліста юридичного відділу апарату Яворівської районної державної адміністрації

Наказ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу доходів фінансового управління Яворівської райдержадміністрації.

Умови проведення конкурсу на заміщення тимчасово вакантної посади категорії "В" - головного спеціаліста відділу  доходів.

17.01.2019.1.3 (2)

Наказ керівника апарату Яворівської райдержадміністрації №163/03-32 від 20 листопада 2018 року про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” - головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Яворівської районної державної адміністрації на період відпустки без збереження заробітної плати для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника Андрусяк–Макало Галини Петрівни.

Наказ керівника апарату Яворівської районної держаної адміністрації №109/03-06 від 21 листопада 2018 року про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти райдержадміністрації.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” - начальника відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації

Наказ керівника апарату Яворівської районної державної адміністрації №155/03-32 від 14 листопада 2018 року про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста юридичного відділу апарату райдержадміністрації

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „В” - провідного спеціаліста юридичного відділу апарату Яворівської районної державної адміністрації